Pārlekt uz galveno saturu

Deep Tech Atelier

Baltijā vērienīgākā zinātņietilpīgo tehnoloģiju nozares konference, kas vienkopus pulcē pētniecības organizācijas, industrijas ekspertus, zinātniskos jaunuzņēmumus, valsts pārvaldes pārstāvjus un tehnoloģiju interesentus.

REĢISTRĒJIES ŠEIT

Konferencē redzēsi:

  • starptautisku lektoru prezentācijas;
  • jaunuzņēmumu pitch sesijas;
  • praktiskas darbnīcas;
  • tīklošanās iespējas B2B sesijās

Deep Tech Atelier 2024 galvenās tēmas būs biotehnoloģijas un kosmosa tehnoloģijas. Konferences ietvaros jau trešo reizi notiks arī Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) diena, kas izcels uzņēmējdarbības un komercializācijas jautājumus, tai skaitā, jaunā EKA Biznesa inkubatora piedāvātās iespējas Latvijā.

Konferencē divu dienu garumā būs iespēja dzirdēt pasaulē atzītu lektoru uzstāšanās un diskusijas, satikt nozares profesionāļus un veidot biznesa sadarbības, kā arī apgūt uzņēmējdarbības attīstīšanai un zinātnes komercializēšanai nepieciešamās zināšanas un prasmes.

Dalība konferencē ir bez maksas.
Pasākuma darba valoda – angļu.

Vairāk inormācijas ŠEIT

Vairāk par deep tech Latvijā uzzini ŠEIT

Pasākums tiek īstenots sadarbībā ar Komercializācijas Reaktoru un Rīgas Tehniskas universitātes Zinātnes un inovāciju centru un tas tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras ERAF projekta “MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstība” ,”Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai” un Norvēģijas finanšu instrumenta “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi” programmas Divpusējās sadarbības fonda ietvaros.